Warsztaty dla dzieci! Poznajemy prehistoryczne ślimaki, amonity, trylobity
Świdnica, Jagodnik 26b
O nas

 

Jesteśmy firmą rodzinną, wszystko zaczęło się od zamiłowania i zainteresowania minerałami oraz skamieniałościami. Było to po prostu przyjemne i ciekawe hobby, które przerodziło się w sposób na życie. Kolekcja rosła wraz a każdym rokiem i każdym wyjazdem poszukiwawczym, czy to do matki natury czy też na  giełdę minerałów.

 

Warsztatami zajmujemy się od roku 2015, pierwszym tematem były skamieniałości, następne pojawiły się warsztaty agatowe, a po przeczytaniu kilku książek o bursztynie powstały BURSZTYNOWE WARIACJE. Pojawiamy się w szkołach, centrach kultury, obsługujemy kolonie oraz półkolonie. Bardzo dobrze przyjęły się również GEO – Urodziny jako oryginalna forma spędzenia tego wyjątkowego dnia.

Bierzemy udział również w różnego rodzaju eventach i pojawiamy się w galeriach handlowych, na festynach, czy też innych imprezach zorganizowanych.

Współpracujemy z kopalniami oraz Geo Parkami

Teren naszych działań obejmuje głównie Dolny Śląsk, również pojawiamy się na terenie całego kraju bądź za granicą.

Naszą misją jest rozsiewanie ziarenek wiedzy wśród dzieci, z nadzieją że w przyszłości wyrosną młodzi paleontolodzy, geolodzy czy też poprostu miłośnicy minerałów i skamieniałości.

 

Bądź na bieżąco

Nasza oferta

603 655 031
Świdnica, Jagodnik 26b
/GeoZabawa.pl

Geo Zabawa, warsztaty dla dzieci Dolny Śląsk, Świdnica, Wałbrzych i okolice. Urodziny, eventy. Poznajemy prehistoryczne ślimaki, trylobity, amonity. Bursztynowe Warsztaty. Niesamowite właściwości minerałów